9 Kasım Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
FAM%25Beraberlik%28FCA%46
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven58/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Famalicão 1516.
- Arouca deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,90
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
2,23
En olası skor
0-1
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Famalicão 1516, Arouca 1598.
- Famalicão iç sahada oynadığı 4 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,75 gol attı.
- Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1516 — 1598).
- Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Famalicão 1516.
- Arouca deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %44'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,90, Arouca 1,33).
- Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.
2.5 alt
Toplam gol
Güven46/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (Famalicão 0,90, Arouca 1,33).
- Famalicão son 10 maçta maç başına 1,29 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
- Famalicão son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Famalicão son 10 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Arouca son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).