4 Aralık Çarşamba · 22:30
Kuponperest analizi
EVE%57Beraberlik%27WOL%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%84
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 94%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Everton 1633, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,78
Beklenen gol (dep.)
0,79
Toplam beklenen gol
2,57
En olası skor
1-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1633, Wolverhampton Wanderers 1467.
- Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1467).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Everton 1633.
- Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,78, Wolverhampton Wanderers 0,79).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,78, Wolverhampton Wanderers 0,79).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Everton son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Yüksek risk
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,57 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).