5 Mayıs Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
EVE%43Beraberlik%25SOU%31
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%53
Güven55/100Yüksek riskModel uyumu 78%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,33, Southampton 1,16).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,33
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
2,48
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven37/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1625, Southampton 1366.
- Everton iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1366).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Southampton 1366, Everton 1625.
- Southampton deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,33, Southampton 1,16).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,33, Southampton 1,16).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,30 gol attı, 1,43 gol yedi.
- Southampton son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,25 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Southampton son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).