27 Nisan Perşembe · 19:45
Kuponperest analizi
EVE%44Beraberlik%26NUN%31
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%80
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 88%
Neden?
- Everton için beklenen gol: 1,66.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Newcastle United deplasmanda maç başına 1,60 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,66
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
2,92
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1645, Newcastle United 1626.
- Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1645 — 1626).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Everton 1645.
- Newcastle United deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,66, Newcastle United 1,26).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,66, Newcastle United 1,26).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Everton son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).