21 Nisan Pazar · 13:30
Kuponperest analizi
EVE%32Beraberlik%26MUN%42
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%68
Güven65/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Everton 1643.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,41
Beklenen gol (dep.)
1,63
Toplam beklenen gol
3,04
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1643, Manchester United 1713.
- Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1643 — 1713).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Everton 1643.
- Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,41, Manchester United 1,63).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 2,11 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,41, Manchester United 1,63).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Manchester United son 30 maçta maç başına 2,11 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Manchester United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).