KuponperestV2
21 Nisan Pazar · 13:30
Everton
4-0Maç sonucu · İY 2-0
Manchester United

Kuponperest analizi

EVE%33Beraberlik%27MUN%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven64/100Orta riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Everton 1643.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,39

Beklenen gol (dep.)

1,56

Toplam beklenen gol

2,95

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1643, Manchester United 1713.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1643 — 1713).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Everton 1643.
  • Manchester United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%55
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,39, Manchester United 1,56).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,39, Manchester United 1,56).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Everton — Manchester United · Kuponperest