KuponperestV2
22 Aralık Pazar · 17:00
Everton
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Chelsea

Kuponperest analizi

EVE%36Beraberlik%24CHE%39

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven61/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Everton 1633.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,52

Beklenen gol (dep.)

1,51

Toplam beklenen gol

3,03

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1633, Chelsea 1675.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1675).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Everton 1633.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,52, Chelsea 1,51).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,52, Chelsea 1,51).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Everton — Chelsea · Kuponperest