KuponperestV2
6 Nisan Cumartesi · 15:00
Everton
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Burnley

Kuponperest analizi

EVE%48Beraberlik%28BUR%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven65/100Orta riskModel uyumu 69%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Everton 1633, Burnley 1456.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,81

Beklenen gol (dep.)

1,37

Toplam beklenen gol

3,19

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1633, Burnley 1456.
  • Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven51/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1456).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Everton 1633.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Burnley 1,37).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,81, Burnley 1,37).
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Everton son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven67/100Orta risk
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Everton — Burnley · Kuponperest