Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 8 msBeklenen toplam gol
3,21
En olası skor
1-1
%12
- Ev sahibi kazanır
- %45
- Beraberlik
- %26
- Deplasman kazanır
- %29
- Karşılıklı gol
- %65
- 1.5 üst
- %85
- 2.5 üst
- %62
- 3.5 üst
- %40
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4.3 | 5.6 | 4.0 | 1.8 | 0.6 | 0.2 |
| 1 | 7.3 | 10 | 7.1 | 3.3 | 1.1 | 0.3 |
| 2 | 6.7 | 9.3 | 6.4 | 3.0 | 1.0 | 0.3 |
| 3 | 4.0 | 5.6 | 3.8 | 1.8 | 0.6 | 0.2 |
| 4 | 1.8 | 2.5 | 1.7 | 0.8 | 0.3 | 0.1 |
| 5 | 0.6 | 0.9 | 0.6 | 0.3 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst
Uyum 93%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Everton 1643, Aston Villa 1668.
- Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1643 — 1668).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1668, Everton 1643.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Everton 1643, Aston Villa 1668.
- Everton iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1668, Everton 1643.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor (Everton 1,80, Aston Villa 1,38).
- Everton son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,37 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,68 gol yedi.
- Everton son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Aston Villa son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,18 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Everton kalesini maçların %30'inde, Aston Villa %13'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Everton için beklenen gol: 1,80.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Aston Villa deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Everton için beklenen gol: 1,80.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Aston Villa deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Everton için beklenen gol: 1,80.
- İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
- Aston Villa deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Aston Villa için beklenen gol: 1,38.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Everton iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Aston Villa için beklenen gol: 1,38.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Everton iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Aston Villa için beklenen gol: 1,38.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Everton iç sahada maç başına 1,33 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,40 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,78 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,18.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.