KuponperestV2
9 Aralık Pazartesi · 23:15
Estrela da Amadora
2-1Maç sonucu · İY 0-1
Arouca

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,44

En olası skor

0-1

%14

Ev sahibi kazanır
%26
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%68
2.5 üst
%45
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.6139.44.61.70.5
18.3129.24.51.70.5
24.16.14.52.20.80.2
31.32.01.50.70.30.1
40.30.50.40.20.10.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%74
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1485, Arouca 1598.
  • Estrela da Amadora iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1485 — 1598).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Estrela da Amadora 1485.
  • Arouca deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1485, Arouca 1598.
  • Estrela da Amadora iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Arouca 1598, Estrela da Amadora 1485.
  • Arouca deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven60/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %54.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Estrela da Amadora son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Estrela da Amadora son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 0,98, Arouca 1,48).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Arouca son 10 maçta maç başına 1,27 gol attı, 0,83 gol yedi.
  • Estrela da Amadora son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Estrela da Amadora son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Arouca son 10 maçının %30'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %47).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Estrela da Amadora kalesini maçların %0'inde, Arouca %60'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven54/100Orta risk
  • Estrela da Amadora için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Arouca deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven37/100Yüksek risk
  • Estrela da Amadora için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Arouca deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven67/100Yüksek risk
  • Estrela da Amadora için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Arouca deplasmanda maç başına 0,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven60/100Orta risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Estrela da Amadora iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven45/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Estrela da Amadora iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Arouca için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Estrela da Amadora iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%33
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,38 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Estrela da Amadora — Arouca · Kuponperest