KuponperestV2
25 Ağustos Pazartesi · 22:15
Estrela da Amadora
2-2Maç sonucu · İY 1-2
Alverca

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

3,38

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.97.06.64.11.90.7
15.3109.35.72.71.0
23.87.06.54.01.90.7
31.83.33.11.90.90.3
40.61.21.10.70.30.1
50.20.30.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol var

Uyum 91%
Dixon-Coles%64
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%67
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1486, Alverca 1547.
  • Estrela da Amadora iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1486 — 1547).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Alverca 1547, Estrela da Amadora 1486.
  • Alverca deplasmanda oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Estrela da Amadora 1486, Alverca 1547.
  • Estrela da Amadora iç sahada oynadığı 5 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Alverca 1547, Estrela da Amadora 1486.
  • Alverca deplasmanda oynadığı 4 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

4.5 üst

Toplam gol

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %56.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Estrela da Amadora son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Estrela da Amadora son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Estrela da Amadora 1,41, Alverca 1,85).
  • Estrela da Amadora son 10 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Alverca son 9 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,47 gol yedi.
  • Estrela da Amadora son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven54/100Orta risk
  • Estrela da Amadora son 10 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Alverca son 9 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %49).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Estrela da Amadora kalesini maçların %0'inde, Alverca %11'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven54/100Orta risk
  • Estrela da Amadora için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Alverca deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven42/100Yüksek risk
  • Estrela da Amadora için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Alverca deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • Estrela da Amadora için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,20 gol üretiyor.
  • Alverca deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven58/100Orta risk
  • Alverca için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Estrela da Amadora iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven34/100Yüksek risk
  • Alverca için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Estrela da Amadora iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Alverca için beklenen gol: 1,85.
  • Deplasmanda maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Estrela da Amadora iç sahada maç başına 1,80 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven49/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,44 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Estrela da Amadora — Alverca · Kuponperest