KuponperestV2
28 Nisan Cumartesi · 20:00
ESTAC Troyes
3-1Maç sonucu · İY 2-1
SM Caen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

1,98

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%30
Deplasman kazanır
%34
Karşılıklı gol
%40
1.5 üst
%59
2.5 üst
%34
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
015136.01.80.40.1
115136.01.80.40.1
27.66.83.00.90.20.0
32.52.31.00.30.10.0
40.60.60.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 58%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%53
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ESTAC Troyes 1620, SM Caen 1620.
  • ESTAC Troyes iç sahada oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%36
Güven40/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, ESTAC Troyes 1620.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ESTAC Troyes 1620, SM Caen 1620.
  • ESTAC Troyes iç sahada oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, ESTAC Troyes 1620.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%64
Güven56/100Orta risk
  • Simülasyonların %70'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%87
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%60
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%35
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%18
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %34'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%65
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%82
Güven48/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,01, SM Caen 0,90).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes kalesini maçların %3'inde, SM Caen %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %60'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven56/100Orta risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven59/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven66/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,01.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • SM Caen deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven45/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven55/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven66/100Yüksek risk
  • SM Caen için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%51
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%23
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%57
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,84 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven47/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%32
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

ESTAC Troyes — SM Caen · Kuponperest