KuponperestV2
30 Nisan Pazar · 15:00
ESTAC Troyes
0-1Maç sonucu · İY 0-1
OGC Nice

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,32

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%35
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%37
Karşılıklı gol
%45
1.5 üst
%67
2.5 üst
%40
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
09.6116.32.40.70.2
112137.52.90.80.2
26.97.94.51.70.50.1
32.83.21.80.70.20.0
40.81.00.50.20.10.0
50.20.20.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%65
Elo gücü%57
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ESTAC Troyes 1620, OGC Nice 1616.
  • ESTAC Troyes iç sahada oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1616).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, ESTAC Troyes 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: ESTAC Troyes 1620, OGC Nice 1616.
  • ESTAC Troyes iç sahada oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, ESTAC Troyes 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%67
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes kalesini maçların %3'inde, OGC Nice %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %55'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven66/100Orta risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%31
Güven60/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes için beklenen gol: 1,20.
  • İç sahada maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • OGC Nice deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven67/100Orta risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • OGC Nice için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • ESTAC Troyes iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%27
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,03 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,31 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,34.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

ESTAC Troyes — OGC Nice · Kuponperest