KuponperestV2
30 Nisan Pazar · 15:00
ESTAC Troyes
0-1Maç sonucu · İY 0-1
OGC Nice

Kuponperest analizi

ETR%31Beraberlik%33ONI%36

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%69
Güven63/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, ESTAC Troyes 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,20

Beklenen gol (dep.)

1,14

Toplam beklenen gol

2,34

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ESTAC Troyes 1620, OGC Nice 1616.
  • ESTAC Troyes iç sahada oynadığı 16 maçın %0'ini kazandı, maç başına 0,94 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1616).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, ESTAC Troyes 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (ESTAC Troyes 1,20, OGC Nice 1,14).
  • ESTAC Troyes son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 2,24 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • ESTAC Troyes son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • ESTAC Troyes son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
ESTAC Troyes — OGC Nice · Kuponperest