KuponperestV2
24 Nisan Çarşamba · 20:30
Espanyol Barcelona
1-1Maç sonucu · İY 1-0
RC Celta

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,07

En olası skor

1-0

%13

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%62
2.5 üst
%35
3.5 üst
%15

Skor olasılık matrisi

012345
014146.92.30.60.1
113146.72.20.60.1
26.76.73.31.10.30.1
32.22.21.10.40.10.0
40.50.50.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%65
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%66

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Espanyol Barcelona 1620, RC Celta 1620.
  • Espanyol Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven44/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Espanyol Barcelona 1620.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Espanyol Barcelona 1620, RC Celta 1620.
  • Espanyol Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Celta 1620, Espanyol Barcelona 1620.
  • RC Celta deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%65
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%86
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%60
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%34
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%5
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %35'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Espanyol Barcelona son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%66
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Espanyol Barcelona son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%83
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 0,98, RC Celta 1,00).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • RC Celta son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,37 gol yedi.
  • Espanyol Barcelona son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • RC Celta son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven53/100Orta risk
  • Espanyol Barcelona kalesini maçların %17'inde, RC Celta %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven69/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • RC Celta deplasmanda maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven59/100Orta risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Espanyol Barcelona iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Espanyol Barcelona iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven69/100Yüksek risk
  • RC Celta için beklenen gol: 1,00.
  • Deplasmanda maç başına 0,88 gol üretiyor.
  • Espanyol Barcelona iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,87 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%32
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,98.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Espanyol Barcelona — RC Celta · Kuponperest