KuponperestV2
9 Şubat Cumartesi · 18:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,39

En olası skor

1-0

%12

Ev sahibi kazanır
%43
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%29
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%67
2.5 üst
%44
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.89.04.81.70.40.1
112136.72.30.60.1
28.48.94.71.60.40.1
33.94.12.20.80.20.0
41.41.40.80.30.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%55
Monte Carlo%57
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Espanyol Barcelona 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Espanyol Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Espanyol Barcelona 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Espanyol Barcelona 1620, Rayo Vallecano 1620.
  • Espanyol Barcelona iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,93 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%61
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano 1620, Espanyol Barcelona 1620.
  • Rayo Vallecano deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Espanyol Barcelona son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Espanyol Barcelona son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Espanyol Barcelona 1,39, Rayo Vallecano 1,05).
  • Espanyol Barcelona son 30 maçta maç başına 0,64 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Rayo Vallecano son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 1,82 gol yedi.
  • Espanyol Barcelona son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven51/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona kalesini maçların %17'inde, Rayo Vallecano %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven44/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven44/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven67/100Yüksek risk
  • Espanyol Barcelona için beklenen gol: 1,39.
  • İç sahada maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Rayo Vallecano deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven52/100Orta risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Espanyol Barcelona iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Espanyol Barcelona iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven68/100Yüksek risk
  • Rayo Vallecano için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Espanyol Barcelona iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%32
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Espanyol Barcelona — Rayo Vallecano · Kuponperest