KuponperestV2
13 Aralık Cuma · 22:45
Empoli
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Torino

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

2,25

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%46
1.5 üst
%67
2.5 üst
%39
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
011149.64.31.40.4
19.4138.63.91.30.4
24.35.83.91.80.60.2
31.31.71.20.50.20.0
40.30.40.30.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%76
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Torino 1585.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1585).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Empoli 1507.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Torino 1585.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Torino 1585, Empoli 1507.
  • Torino deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,90, Torino 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Torino son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Torino son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Torino %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %54'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%60
Güven62/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,90.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Torino deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven67/100Orta risk
  • Torino için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven73/100Yüksek risk
  • Torino için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%37
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Torino · Kuponperest