KuponperestV2
3 Nisan Çarşamba · 19:00
Empoli
2-1Maç sonucu · İY 1-1
SSC Napoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,47

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%14
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%64
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%69
2.5 üst
%44
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.615137.73.41.2
15.8119.35.52.40.9
22.13.73.31.90.90.3
30.50.90.80.50.20.1
40.10.20.10.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%86
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%15
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, SSC Napoli 1791.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1791).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Empoli 1507.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, SSC Napoli 1791.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Empoli 1507.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,71, SSC Napoli 1,77).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,48 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%55
Güven56/100Orta risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, SSC Napoli %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,71 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven76/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,71.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven70/100Düşük risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven61/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven71/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,77.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%13
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,09 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,39 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,48.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — SSC Napoli · Kuponperest