KuponperestV2
26 Kasım Pazar · 15:00
Empoli
3-4Maç sonucu · İY 2-2
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,35

En olası skor

1-1

%15

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%42
Karşılıklı gol
%50
1.5 üst
%69
2.5 üst
%40
3.5 üst
%21

Skor olasılık matrisi

012345
011138.53.61.10.3
110138.33.51.10.3
25.16.44.11.70.50.1
31.72.11.30.60.20.0
40.40.50.30.10.00.0
50.10.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sassuolo Calcio 1569.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1569).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Empoli 1507.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sassuolo Calcio 1569.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1569, Empoli 1507.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Sassuolo Calcio 1,27).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,25 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%49
Güven45/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %50'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,98 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven60/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,98.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven63/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven73/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,27.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,99 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,25.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Sassuolo Calcio · Kuponperest