KuponperestV2
17 Şubat Pazar · 15:00
Empoli
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Sassuolo Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,18

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%65
2.5 üst
%38
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
01115104.71.60.4
19.0138.63.91.30.4
23.85.23.61.60.60.2
31.11.41.00.50.20.0
40.20.30.20.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 82%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%79
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sassuolo Calcio 1622.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1622).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Empoli 1507.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sassuolo Calcio 1622.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sassuolo Calcio 1622, Empoli 1507.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven46/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Sassuolo Calcio 1,37).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven43/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Sassuolo Calcio son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven43/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Sassuolo Calcio %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,83 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%56
Güven59/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sassuolo Calcio deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%77
Güven66/100Orta risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Sassuolo Calcio için beklenen gol: 1,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%62
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%25
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Sassuolo Calcio · Kuponperest