KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 15:00
Empoli
2-4Maç sonucu · İY 1-1
Sampdoria

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,34

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%20
Beraberlik
%26
Deplasman kazanır
%54
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%68
2.5 üst
%43
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
09.514115.62.10.7
17.7129.24.71.80.6
23.35.13.92.00.80.2
30.91.41.10.60.20.1
40.20.30.20.10.00.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 78%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%80
Elo gücü%72
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sampdoria 1620.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Empoli 1507.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Sampdoria 1620.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Sampdoria 1620, Empoli 1507.
  • Sampdoria deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %74'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %43'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven41/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%77
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Sampdoria 1,53).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Sampdoria son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven40/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Sampdoria son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven40/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Sampdoria %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven54/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven68/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Sampdoria deplasmanda maç başına 1,67 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven63/100Orta risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven65/100Yüksek risk
  • Sampdoria için beklenen gol: 1,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven42/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%37
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,04 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven51/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Sampdoria · Kuponperest