KuponperestV2
8 Şubat Cumartesi · 18:00
Empoli
0-2Maç sonucu · İY 0-0
Milan

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,18

En olası skor

0-2

%18

Ev sahibi kazanır
%13
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%63
Karşılıklı gol
%33
1.5 üst
%68
2.5 üst
%36
3.5 üst
%15

Skor olasılık matrisi

012345
01118158.13.31.1
16.2108.34.51.80.6
21.82.92.31.30.50.2
30.30.50.40.20.10.0
40.00.10.10.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 85%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%87
Elo gücü%82
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Milan 1752.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1752).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%61
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Empoli 1507.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%39
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Milan 1752.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven72/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Empoli 1507.
  • Milan deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%69
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %36'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%31
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,56, Milan 1,63).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven47/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven47/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Milan %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %67'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,56 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%13
Güven70/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven75/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,56.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Milan deplasmanda maç başına 0,88 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Milan için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,63.
  • Deplasmanda maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%9
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,96 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Milan · Kuponperest