KuponperestV2
22 Aralık Cuma · 18:30
Empoli
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Lazio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 33 ms

Beklenen toplam gol

2,76

En olası skor

0-2

%17

Ev sahibi kazanır
%7
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%76
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%76
2.5 üst
%52
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
07.11516126.22.7
13.57.88.35.93.21.4
20.92.02.11.50.80.4
30.20.30.40.30.10.1
40.00.00.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 59%
Dixon-Coles%75
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%61
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Lazio 1760.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1760).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%71
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Empoli 1507.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Lazio 1760.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %7'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%90
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Empoli 1507.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven76/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven79/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven72/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,15).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,19 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%59
Güven56/100Orta risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Lazio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,51 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven80/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven76/100Düşük risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven70/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven71/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,15.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%8
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%33
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,17 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%79
Güven65/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,49 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Lazio · Kuponperest