KuponperestV2
4 Mayıs Pazar · 13:30
Empoli
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Lazio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 24 ms

Beklenen toplam gol

2,71

En olası skor

0-2

%16

Ev sahibi kazanır
%8
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%77
Karşılıklı gol
%35
1.5 üst
%75
2.5 üst
%52
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.81516126.52.9
13.37.58.26.03.31.5
20.91.92.11.50.80.4
30.10.30.40.30.10.1
40.00.00.00.00.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 56%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%61
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Lazio 1760.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1760).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%71
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Empoli 1507.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %77'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Lazio 1760.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lazio 1760, Empoli 1507.
  • Lazio deplasmanda oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı.
  • Simülasyonların %77'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%28
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%14
Güven80/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%72
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,51, Lazio 2,20).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lazio son 30 maçta maç başına 1,75 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven55/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Lazio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,71 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven55/100Orta risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Lazio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %65'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,51 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%12
Güven73/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%2
Güven80/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,51.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Lazio deplasmanda maç başına 0,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven76/100Düşük risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven71/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven71/100Orta risk
  • Lazio için beklenen gol: 2,20.
  • Deplasmanda maç başına 1,71 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%8
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven65/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,52 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,71.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Lazio · Kuponperest