KuponperestV2
3 Eylül Pazar · 20:45
Empoli
0-2Maç sonucu · İY 0-1
Juventus

Kuponperest analizi

EMP%16Beraberlik%25JUV%60

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 89%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Empoli 1507.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,68

Beklenen gol (dep.)

1,70

Toplam beklenen gol

2,38

En olası skor

0-1

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Juventus 1743.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1743).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Empoli 1507.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Empoli — Juventus · Kuponperest