KuponperestV2
27 Ekim Cumartesi · 18:00
Empoli
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Juventus

Kuponperest analizi

EMP%15Beraberlik%23JUV%62

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%85
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Empoli 1507.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,67

Beklenen gol (dep.)

1,83

Toplam beklenen gol

2,51

En olası skor

0-1

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Juventus 1765.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1765).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%62
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1765, Empoli 1507.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,67, Juventus 1,83).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,67, Juventus 1,83).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,65 gol attı, 0,99 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Empoli — Juventus · Kuponperest