KuponperestV2
14 Eylül Cumartesi · 19:00
Empoli
0-0Maç sonucu · İY 0-0
Juventus

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,41

En olası skor

0-1

%15

Ev sahibi kazanır
%16
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%63
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%70
2.5 üst
%45
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
09.316137.63.21.1
16.2119.15.22.20.8
22.13.63.11.80.70.3
30.50.80.70.40.20.1
40.10.10.10.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 89%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%84
Elo gücü%81
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Juventus 1743.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1743).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Empoli 1507.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Juventus 1743.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Juventus 1743, Empoli 1507.
  • Juventus deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%78
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,68, Juventus 1,70).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Juventus son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 1,07 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Juventus son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Juventus %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,68 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven56/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven77/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,68.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Juventus deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven75/100Düşük risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,70.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven62/100Orta risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,70.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%24
Güven72/100Yüksek risk
  • Juventus için beklenen gol: 1,70.
  • Deplasmanda maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,38.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Juventus · Kuponperest