KuponperestV2
28 Ocak Pazartesi · 20:30
Empoli
1-3Maç sonucu · İY 0-1
Genoa CFC

Kuponperest analizi

EMP%27Beraberlik%30GCF%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%73
Güven61/100Orta riskModel uyumu 76%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Empoli 1507.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,84

Beklenen gol (dep.)

1,17

Toplam beklenen gol

2,01

En olası skor

0-1

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Genoa CFC 1542.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1542).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, Empoli 1507.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,01 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Genoa CFC 1,17).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %32'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,01 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Genoa CFC 1,17).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Empoli — Genoa CFC · Kuponperest