KuponperestV2
28 Aralık Cumartesi · 17:00
Empoli
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Genoa CFC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 15 ms

Beklenen toplam gol

1,86

En olası skor

0-1

%16

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%33
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%35
1.5 üst
%55
2.5 üst
%28
3.5 üst
%13

Skor olasılık matrisi

012345
016168.12.70.70.1
113136.72.30.60.1
25.55.52.80.90.20.0
31.51.50.80.30.10.0
40.30.30.20.10.00.0
50.10.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%72

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Genoa CFC 1579.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1579).
  • Simülasyonların %33'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Empoli 1507.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%59
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Genoa CFC 1579.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1579, Empoli 1507.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%69
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %67'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%61
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%33
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%14
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%4
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %28'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%39
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%67
Güven50/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%86
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,83, Genoa CFC 1,01).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,05 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %35'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%60
Güven49/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Genoa CFC %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %65'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,83 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven60/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven73/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,83.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Genoa CFC deplasmanda maç başına 1,58 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven60/100Orta risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Genoa CFC için beklenen gol: 1,01.
  • Deplasmanda maç başına 0,92 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%56
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%21
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%11
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,81 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,03 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 1,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Genoa CFC · Kuponperest