KuponperestV2
5 Mayıs Pazar · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,15

En olası skor

0-1

%11

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%62
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%81
2.5 üst
%62
3.5 üst
%42

Skor olasılık matrisi

012345
04.69.19.36.33.21.3
14.79.99.96.73.41.4
22.65.25.33.61.80.7
30.91.91.91.30.60.3
40.20.50.50.30.20.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%82
Elo gücü%79
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Frosinone Calcio 1711.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1711).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%59
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, Empoli 1507.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Frosinone Calcio 1711.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1711, Empoli 1507.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 1,07, Frosinone Calcio 2,02).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 2,18 gol attı, 1,49 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Frosinone Calcio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%64
Güven61/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 1,07.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,86 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven69/100Düşük risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven59/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven66/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 2,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,14 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,36 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,73 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,09.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Frosinone Calcio · Kuponperest