KuponperestV2
17 Mart Pazar · 15:00
Empoli
2-1Maç sonucu · İY 2-0
Frosinone Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,18

En olası skor

0-1

%16

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%50
Karşılıklı gol
%41
1.5 üst
%63
2.5 üst
%38
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
01115104.61.50.4
19.3138.63.91.30.4
24.05.43.61.60.50.1
31.11.51.00.50.20.0
40.20.30.20.10.00.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%76
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Frosinone Calcio 1664.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1664).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Empoli 1507.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Frosinone Calcio 1664.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Frosinone Calcio 1664, Empoli 1507.
  • Frosinone Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,84, Frosinone Calcio 1,35).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,73 gol attı, 1,87 gol yedi.
  • Frosinone Calcio son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Frosinone Calcio son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,19 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Frosinone Calcio %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %59'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,84 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven61/100Orta risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven72/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven75/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,84.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Frosinone Calcio deplasmanda maç başına 1,80 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven63/100Orta risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • Frosinone Calcio için beklenen gol: 1,35.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%61
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,19.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Frosinone Calcio · Kuponperest