KuponperestV2
4 Kasım Pazartesi · 18:30
Empoli
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Como 1907

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 30 ms

Beklenen toplam gol

2,91

En olası skor

0-2

%16

Ev sahibi kazanır
%8
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%77
Karşılıklı gol
%40
1.5 üst
%80
2.5 üst
%56
3.5 üst
%32

Skor olasılık matrisi

012345
05.91314105.62.5
13.78.49.16.73.61.6
21.22.73.02.21.20.5
30.30.60.60.50.30.1
40.00.10.10.10.00.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 71%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%63
Elo gücü%67
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%11
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Como 1907 1807.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1807).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%71
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Empoli 1507.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı.
  • Simülasyonların %77'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Como 1907 1807.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Como 1907 1807, Empoli 1507.
  • Como 1907 deplasmanda oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı.
  • Simülasyonların %77'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven72/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%33
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,65, Como 1907 2,19).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Como 1907 son 30 maçta maç başına 2,35 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Como 1907 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Empoli kalesini maçların %7'inde, Como 1907 %37'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %60'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,65 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,65.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,65.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%3
Güven75/100Yüksek risk
  • Empoli için beklenen gol: 0,65.
  • İç sahada maç başına 0,60 gol üretiyor.
  • Como 1907 deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven70/100Düşük risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 2,12 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%67
Güven64/100Orta risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 2,12 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven63/100Yüksek risk
  • Como 1907 için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 2,12 gol üretiyor.
  • Empoli iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%8
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%56
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%15
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,59 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,84.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Empoli — Como 1907 · Kuponperest