3 Mart Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
EMP%26Beraberlik%28CCA%46
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven61/100Orta riskModel uyumu 76%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Empoli 1507.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 0,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,98
Beklenen gol (dep.)
1,42
Toplam beklenen gol
2,40
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Cagliari Calcio 1549.
- Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
- Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 0,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1549).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 0,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Empoli 1507.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 0,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Cagliari Calcio 1,42).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,98, Cagliari Calcio 1,42).
- Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).