KuponperestV2
23 Şubat Pazar · 18:00
Empoli
0-5Maç sonucu · İY 0-3
Atalanta BC

Kuponperest analizi

EMP%20Beraberlik%27ABC%54

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%80
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 85%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Empoli 1507.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,85

Beklenen gol (dep.)

1,67

Toplam beklenen gol

2,52

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, Atalanta BC 1672.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1672).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Atalanta BC 1672, Empoli 1507.
  • Atalanta BC deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %57'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,85, Atalanta BC 1,67).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,85, Atalanta BC 1,67).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Atalanta BC son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,57 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven51/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Atalanta BC son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %45'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Empoli — Atalanta BC · Kuponperest