KuponperestV2
29 Eylül Pazar · 19:00
Empoli
0-0Maç sonucu · İY 0-0
ACF Fiorentina

Kuponperest analizi

EMP%23Beraberlik%27FIO%50

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven65/100Orta riskModel uyumu 80%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Empoli 1507.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

0,99

Beklenen gol (dep.)

1,69

Toplam beklenen gol

2,68

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%23
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Empoli 1507, ACF Fiorentina 1612.
  • Empoli iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,60 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1507 — 1612).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Empoli 1507.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,99, ACF Fiorentina 1,69).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Empoli 0,99, ACF Fiorentina 1,69).
  • Empoli son 30 maçta maç başına 0,74 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Empoli son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • Empoli son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Empoli — ACF Fiorentina · Kuponperest