KuponperestV2
23 Nisan Pazar · 14:00
Elche
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Valencia

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,96

En olası skor

0-1

%11

Ev sahibi kazanır
%19
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%59
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%80
2.5 üst
%57
3.5 üst
%34

Skor olasılık matrisi

012345
05.510.09.56.02.81.1
15.5119.96.22.91.1
22.95.55.23.21.50.6
31.01.91.81.10.50.2
40.30.50.50.30.10.1
50.10.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 41%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%81
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%26
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1598, Valencia 1595.
  • Elche iç sahada oynadığı 13 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1598 — 1595).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%49
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1595, Elche 1598.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%51
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1598, Valencia 1595.
  • Elche iç sahada oynadığı 13 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %19'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven50/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Valencia 1595, Elche 1598.
  • Valencia deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %59'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Elche son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Elche son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,04, Valencia 1,88).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Valencia son 30 maçta maç başına 0,98 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Elche son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven58/100Orta risk
  • Elche son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Valencia son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,92 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Elche kalesini maçların %17'inde, Valencia %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven54/100Orta risk
  • Elche için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Elche için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Elche için beklenen gol: 1,04.
  • İç sahada maç başına 1,31 gol üretiyor.
  • Valencia deplasmanda maç başına 1,14 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven52/100Orta risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Elche iç sahada maç başına 1,77 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%50
Güven36/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Elche iç sahada maç başına 1,77 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • Valencia için beklenen gol: 1,88.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Elche iç sahada maç başına 1,77 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,29 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%81
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%49
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,64 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,92.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Elche — Valencia · Kuponperest