KuponperestV2
24 Mayıs Çarşamba · 19:30
Elche
1-1Maç sonucu · İY 1-1
Sevilla

Kuponperest analizi

ELC%32Beraberlik%23SEV%44

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 üst%50
Güven46/100Yüksek riskModel uyumu 62%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,71, Sevilla 2,15).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

1,71

Beklenen gol (dep.)

2,15

Toplam beklenen gol

3,86

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1598, Sevilla 1587.
  • Elche iç sahada oynadığı 13 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %30'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1598 — 1587).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sevilla 1587, Elche 1598.
  • Sevilla deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,71, Sevilla 2,15).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,71, Sevilla 2,15).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Sevilla son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Elche son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven59/100Orta risk
  • Elche son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Sevilla son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Elche — Sevilla · Kuponperest