KuponperestV2
29 Nisan Cumartesi · 16:15
Elche
4-0Maç sonucu · İY 1-0
Rayo Vallecano de Madrid

Kuponperest analizi

ELC%36Beraberlik%26RVA%38

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%83
Güven68/100Düşük riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Rayo Vallecano de Madrid için beklenen gol: 1,73.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Elche iç sahada maç başına 1,77 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,67

Beklenen gol (dep.)

1,73

Toplam beklenen gol

3,41

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Elche 1598, Rayo Vallecano de Madrid 1634.
  • Elche iç sahada oynadığı 13 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,31 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1598 — 1634).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Rayo Vallecano de Madrid 1634, Elche 1598.
  • Rayo Vallecano de Madrid deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,67, Rayo Vallecano de Madrid 1,73).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor (Elche 1,67, Rayo Vallecano de Madrid 1,73).
  • Elche son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,68 gol yedi.
  • Elche son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven64/100Orta risk
  • Elche son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Rayo Vallecano de Madrid son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Elche — Rayo Vallecano de Madrid · Kuponperest