KuponperestV2
31 Mart Pazar · 18:00
Eintracht Frankfurt
3-0Maç sonucu · İY 1-0
VfB Stuttgart

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,58

En olası skor

2-1

%7

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%80
1.5 üst
%95
2.5 üst
%83
3.5 üst
%66

Skor olasılık matrisi

012345
01.12.53.22.71.70.8
12.15.46.75.63.51.8
22.25.56.95.83.61.8
31.53.84.84.02.51.3
40.82.02.52.11.30.7
50.30.81.00.90.50.3

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 69%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%69
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, VfB Stuttgart 1734.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1614 — 1734).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Eintracht Frankfurt 1614.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, VfB Stuttgart 1734.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, Eintracht Frankfurt 1614.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven66/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%6
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%35
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,08, VfB Stuttgart 2,51).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%78
Güven65/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,59 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %80'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt kalesini maçların %17'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %20'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven54/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven65/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven72/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,51.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven58/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,51.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven60/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,51.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%88
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%59
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%72
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,57 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,59.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Eintracht Frankfurt — VfB Stuttgart · Kuponperest