KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 19:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,63

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%87
2.5 üst
%69
3.5 üst
%50

Skor olasılık matrisi

012345
02.73.32.20.90.30.1
16.08.05.22.20.70.2
27.29.36.12.60.90.2
35.67.34.72.10.70.2
43.34.32.81.20.40.1
51.62.01.30.60.20.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%78
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1629 — 1543).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Eintracht Frankfurt 1629.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, Eintracht Frankfurt 1629.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,35, Borussia Mönchengladbach 1,30).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven64/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,65 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt kalesini maçların %17'inde, Borussia Mönchengladbach %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven50/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven68/100Orta risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,30.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,63 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,60 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,04 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,65.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Eintracht Frankfurt — Borussia Mönchengladbach · Kuponperest