KuponperestV2
14 Nisan Pazar · 18:00
Eintracht Frankfurt
1-3Maç sonucu · İY 1-2
Augsburg

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 47 ms

Beklenen toplam gol

3,66

En olası skor

1-1

%8

Ev sahibi kazanır
%36
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%41
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%88
2.5 üst
%71
3.5 üst
%51

Skor olasılık matrisi

012345
02.64.84.73.11.50.6
14.38.68.25.32.61.0
23.87.47.24.72.30.9
32.24.34.22.71.30.5
41.01.91.81.20.60.2
50.30.70.60.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 82%
Dixon-Coles%58
Monte Carlo%57
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Augsburg 1632.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1614 — 1632).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, Augsburg 1632.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, Eintracht Frankfurt 1614.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %41'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%48
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,74, Augsburg 1,94).
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven66/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven66/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt kalesini maçların %17'inde, Augsburg %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven67/100Düşük risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Augsburg deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven57/100Orta risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven66/100Yüksek risk
  • Augsburg için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,06 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,40 gol atıldı (1-3-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Eintracht Frankfurt — Augsburg · Kuponperest