12 Mayıs Pazar · 18:00
Kuponperest analizi
EFR%27Beraberlik%241FS%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%65
Güven55/100Orta riskModel uyumu 70%
Neden?
- 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,37.
- Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Eintracht Frankfurt iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,47
Beklenen gol (dep.)
2,37
Toplam beklenen gol
3,84
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, 1. FSV Mainz 05 1633.
- Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1614 — 1633).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Eintracht Frankfurt 1614.
- 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,47, 1. FSV Mainz 05 2,37).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 1,47, 1. FSV Mainz 05 2,37).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).