17 Mart Pazar · 15:30
Kuponperest analizi
EFR%57Beraberlik%271FC%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%84
Güven61/100Orta riskModel uyumu 53%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, 1. FC Nürnberg 1620.
- Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,33
Beklenen gol (dep.)
1,01
Toplam beklenen gol
3,35
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven42/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, 1. FC Nürnberg 1620.
- Eintracht Frankfurt iç sahada oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1614 — 1620).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Eintracht Frankfurt 1614.
- 1. FC Nürnberg deplasmanda oynadığı 15 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,33, 1. FC Nürnberg 1,01).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor (Eintracht Frankfurt 2,33, 1. FC Nürnberg 1,01).
- Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Eintracht Frankfurt son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
- 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,35 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).