KuponperestV2
11 Mayıs Pazar · 00:30
EC Vitória
2-1Maç sonucu · İY 0-1
CR Vasco da Gama

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,47

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%71
2.5 üst
%42
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
09.58.84.51.50.40.1
113136.32.10.50.1
29.08.94.41.40.40.1
34.24.12.00.70.20.0
41.51.40.70.20.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 96%
Dixon-Coles%52
Monte Carlo%51
Geçmiş frekans%50
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EC Vitória 1468, CR Vasco da Gama 1500.
  • EC Vitória iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1468 — 1500).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, EC Vitória 1468.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: EC Vitória 1468, CR Vasco da Gama 1500.
  • EC Vitória iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: CR Vasco da Gama 1500, EC Vitória 1468.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%44
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • EC Vitória son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%56
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • EC Vitória son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%75
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,40, CR Vasco da Gama 0,99).
  • EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçta maç başına 1,28 gol attı, 1,64 gol yedi.
  • EC Vitória son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • EC Vitória son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • CR Vasco da Gama son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • EC Vitória kalesini maçların %33'inde, CR Vasco da Gama %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven61/100Orta risk
  • EC Vitória için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven47/100Yüksek risk
  • EC Vitória için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven71/100Yüksek risk
  • EC Vitória için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • CR Vasco da Gama deplasmanda maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven62/100Orta risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • EC Vitória iç sahada maç başına 0,79 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • EC Vitória iç sahada maç başına 0,79 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven72/100Yüksek risk
  • CR Vasco da Gama için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • EC Vitória iç sahada maç başına 0,79 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven51/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

EC Vitória — CR Vasco da Gama · Kuponperest