7 Nisan Pazartesi · 00:30
Kuponperest analizi
VIT%18Beraberlik%21FLA%61
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır%61
Güven62/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: CR Flamengo 1725, EC Vitória 1468.
- CR Flamengo deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,93
Beklenen gol (dep.)
1,97
Toplam beklenen gol
2,89
En olası skor
0-2
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EC Vitória 1468, CR Flamengo 1725.
- EC Vitória iç sahada oynadığı 14 maçın %64'ini kazandı, maç başına 1,43 gol attı.
- Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1468 — 1725).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: CR Flamengo 1725, EC Vitória 1468.
- CR Flamengo deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 0,93, CR Flamengo 1,97).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
- CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 0,93, CR Flamengo 1,97).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,52 gol yedi.
- CR Flamengo son 30 maçta maç başına 2,13 gol attı, 0,87 gol yedi.
- EC Vitória son maçlarının %63'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- EC Vitória son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- CR Flamengo son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).