1 Eylül Pazartesi · 00:30
Kuponperest analizi
VIT%36Beraberlik%28CAM%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%64
Güven61/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1578, EC Vitória 1482.
- CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,29
Beklenen gol (dep.)
1,24
Toplam beklenen gol
2,53
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EC Vitória 1482, CA Mineiro 1578.
- EC Vitória iç sahada oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı, maç başına 1,40 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1482 — 1578).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: CA Mineiro 1578, EC Vitória 1482.
- CA Mineiro deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,29, CA Mineiro 1,24).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,51 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor (EC Vitória 1,29, CA Mineiro 1,24).
- EC Vitória son 30 maçta maç başına 0,99 gol attı, 1,51 gol yedi.
- CA Mineiro son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,19 gol yedi.
- EC Vitória son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Yüksek risk
- EC Vitória son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- CA Mineiro son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,53 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).