KuponperestV2
1 Haziran Pazar · 22:00
EC Juventude
0-2Maç sonucu · İY 0-2
Grêmio FBPA

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 41 ms

Beklenen toplam gol

2,23

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%53
Beraberlik
%29
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%67
2.5 üst
%39
3.5 üst
%19

Skor olasılık matrisi

012345
0118.23.30.80.20.0
116134.71.20.20.0
2118.73.40.90.20.0
35.44.21.60.40.10.0
41.91.50.60.10.00.0
50.50.40.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Karşılıklı gol yok

Uyum 98%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%58
Ensemble sonucu%58

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EC Juventude 1540, Grêmio FBPA 1493.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1540 — 1493).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, EC Juventude 1540.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: EC Juventude 1540, Grêmio FBPA 1493.
  • Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, EC Juventude 1540.
  • Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%72
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %71'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%88
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%66
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%19
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%7
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.

3.5 alt

Toplam gol

%81
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor (EC Juventude 1,43, Grêmio FBPA 0,77).
  • Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%58
Güven56/100Orta risk
  • EC Juventude kalesini maçların %0'inde, Grêmio FBPA %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,77 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven64/100Orta risk
  • EC Juventude için beklenen gol: 1,43.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • EC Juventude için beklenen gol: 1,43.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • EC Juventude için beklenen gol: 1,43.
  • Grêmio FBPA deplasmanda maç başına 1,36 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,64 gol üretiyor.
  • EC Juventude iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%18
Güven65/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,64 gol üretiyor.
  • EC Juventude iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven65/100Yüksek risk
  • Grêmio FBPA için beklenen gol: 0,77.
  • Deplasmanda maç başına 0,64 gol üretiyor.
  • EC Juventude iç sahada maç başına 0,00 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%39
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%47
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%14
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%28
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,97 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

EC Juventude — Grêmio FBPA · Kuponperest