KuponperestV2
16 Ocak Çarşamba · 19:00
EA Guingamp
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Stade Rennais

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 16 ms

Beklenen toplam gol

2,25

En olası skor

0-1

%17

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%43
1.5 üst
%66
2.5 üst
%39
3.5 üst
%18

Skor olasılık matrisi

012345
09.914104.91.80.5
18.6129.04.31.50.4
23.85.43.91.90.70.2
31.11.61.10.50.20.1
40.20.30.20.10.00.0
50.00.10.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 49%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Elo gücü%58
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Stade Rennais 1620.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%50
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, EA Guingamp 1620.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Stade Rennais 1620.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven48/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, EA Guingamp 1620.
  • Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%91
Güven65/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%43
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%57
Güven43/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,87, Stade Rennais 1,44).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • EA Guingamp kalesini maçların %27'inde, Stade Rennais %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %57'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,87 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%58
Güven53/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,87.
  • İç sahada maç başına 0,81 gol üretiyor.
  • Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,87.
  • İç sahada maç başına 0,81 gol üretiyor.
  • Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven65/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,87.
  • İç sahada maç başına 0,81 gol üretiyor.
  • Stade Rennais deplasmanda maç başına 1,33 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven58/100Orta risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • EA Guingamp iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • EA Guingamp iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven64/100Yüksek risk
  • Stade Rennais için beklenen gol: 1,44.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • EA Guingamp iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven41/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%26
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,02 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%36
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

EA Guingamp — Stade Rennais · Kuponperest