26 Ocak Cumartesi · 20:00
Kuponperest analizi
EGU%35Beraberlik%36SDE%29
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%72
Güven50/100Orta riskModel uyumu 55%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,70 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,89, Stade de Reims 0,80).
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
- EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,89
Beklenen gol (dep.)
0,80
Toplam beklenen gol
1,70
En olası skor
0-0
%18
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven41/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Stade de Reims 1527.
- EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1527).
- Simülasyonların %34'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, EA Guingamp 1620.
- Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven50/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,70 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,89, Stade de Reims 0,80).
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %23'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven50/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,70 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 0,89, Stade de Reims 0,80).
- EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
- EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,70 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %30'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).