KuponperestV2
12 Ocak Cumartesi · 20:00
EA Guingamp
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Saint-Étienne

Kuponperest analizi

EGU%43Beraberlik%30SAI%27

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%76
Güven54/100Orta riskModel uyumu 60%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,43, Saint-Étienne 0,97).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,43

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,40

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Saint-Étienne 1509.
  • EA Guingamp iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 0,81 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1509).
  • Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Saint-Étienne 1509, EA Guingamp 1620.
  • Saint-Étienne deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,43, Saint-Étienne 0,97).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor (EA Guingamp 1,43, Saint-Étienne 0,97).
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Saint-Étienne son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,48 gol yedi.
  • EA Guingamp son maçlarının %57'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Saint-Étienne son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,40 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
EA Guingamp — Saint-Étienne · Kuponperest